Witamy na nowej stronie www Beloil Polska.

Od 26 Maja 2014 zaczęła funkcjonować nasza nowa, dużo nowocześniejsza strona www. Zmieniamy się i dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Wśród wielu nowości pojawiła się możliwość zapisania się do newslettera a już wkrótce zostanie uruchomiony specjalny Panel Klienta.

Serdecznie zapraszamy!!!

INFORMACJA

Spółka Beloil Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w lutym 2011 roku. Celem utworzenia Beloil Polska Sp. z o.o. jest handel hurtowy produktami naftowymi i gazem płynnym na polskim rynku oraz zorganizowanie tranzytu tych towarów przez terytorium Polski i dostarczanie ich do innych krajów UE. Naszym celem jest nawiązanie ścisłych kontaktów handlowych z największymi spółkami oraz z głównymi niezależnymi operatorami w handlu produktami naftowymi i gazem płynnym w Polsce.

Beloil Polska Sp. z o.o. jest ogniwem łączącym polskich konsumentów produktów naftowych i białoruskie rafinerie.

Beloil Polska Sp. z o.o. sprzedaje głównie olej napędowy produkcji OAO „Rafineria Mozyrska” i OAO „Naftan” o zawartości siarki max 10 ppm, który odpowiada europejskiej normie EN-590 oraz gaz płynny produkcji OAO „Rafineria Mozyrska” i RUP „Zjednoczenie Produkcyjne „Belorusneft – (Białoruskie Zakłady Przetwórstwa Gazu w Rzeczycy).

Podstawowe kierunki sprzedaży oleju napędowego – Polska, Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Estonia, Litwa, Łotwa i Węgry.

Produkty naftowe dostarczane są zarówno transportem samochodowym bezpośrednio do właścicieli niewielkich sieci stacji benzynowych, jak i transportem kolejowym (hurt) – dla dużych odbiorców produktów naftowych w Polsce i w innych krajach UE oraz do najbliższych baz naftowych OLPP położonych we wschodniej części Polski (Narewka, Emilianów, Małaszewicze), które następnie sprzedają je polskim odbiorcom hurtowym.