Partnerzy

Zamknięta Spółka Akcyjna „Białoruska Kompania Naftowa” główny eksporter produktów naftowych w Republice Białoruś, została utworzona w maju 2007 roku. Akcjonariuszami spółki zostały największe białoruskie przedsiębiorstwa zajmujące się wydobyciem i przerobem ropy naftowej. Obecnie spółka eksportuje produkty białoruskich rafinerii do ponad 20 krajów świata.
www.bnk.by
RUP „Zjednoczenie Produkcyjne „Belorusneft” – wiodący producent ropy naftowej w Republice Białoruś, działający w dziedzinie wydobycia ropy i jej przerobu już ponad 40 lat. Głównymi kierunkami jego działalności są wydobycie ropy i gazu, serwis urządzeń do wydobycia ropy, przetwórstwo surowców węglowodorowych, badania naukowe związane z procesami produkcji, budowa maszyn, sprzedaż produktów przerobu ropy i gazu w kraju i za granicą.
www.beloil.by
Otwarta Spółka Akcyjna „Mozyrski Zakład Przetwórstwa Ropy” – szybko rozwijające się przedsiębiorstwo zajmujące się przetwórstwem ropy naftowej, największy eksporter w Republice Białoruś. Już od ponad 35 lat działa na rynku produktów naftowych oferując benzyny samochodowe, lotnicze, olej napędowy i opałowy oraz asfalty ponaftowe.
www.mnpz.by
Otwarta Spółka Akcyjna „Naftan” – nowoczesne zakłady przetwórstwa ropy, wykorzystujące najnowsze technologie i aktywnie prowadzące prace w zakresie podwyższenia efektywności produkcji i poprawy jej jakości.
www.naftan.by